Kartalkaya’ya Yakın Popüler Tatil Merkezleri

Günübirlik tatil yerleri açısından Kartalkaya, özellikle kış mevsiminde yoğun şekilde tercih edilmektedir. Kış sporlarını yapmaya elverişli pistleri, dağ manzaralı otelleri, aktivite olanakları ve eğlenceli atmosferi ile kış aylarında dolup taşan Kartalkaya, hafta sonu tatil bölgeleri arasında da liderdir. Kolay ulaşılabilir olması nedeniyle Ankara ve İstanbul gibi kentlerden yoğun ilgi görmektedir.

Kartalkaya’a alternatif yakın tatil yerleri genellikle büyük şehirlere yakın olduğu için kolay ulaşımlıdır. Kış mevsiminin tatil rotaları olan bu yerler kış turizmine uygun ve hareketli bir tatil isteyenler için ilgi çekici olmaktadır.

Günübirlik tatil bölgeleri Kartalkaya’ya gelmişken çevresini de yakından görmek için kaçırılmayacak bir fırsattır. Tarihi ve doğal güzelliklere sahip, kamp ve piknik yapılan, şirin köylere sahip olan, bol bol fotoğraf çekebileceğiniz tatil yerleri bulunmaktadır. İstanbul’a yakın tatil yerleri ve Kartalkaya’ya alternatif olarak düşünebileceğiniz hafta sonu tatil bölgeleri:

 • Heybeliada Otelleri
 • Büyükada Otelleri
 • Sapanca Otelleri
 • Ağva Otelleri
 • Şile Otelleri
 • Termal Oteller

Günübirlik tatil yerleri arasında bulunan bölgelere Cuma gününden hareketle, Cumartesi ve Pazar eğlenceli zamanlar geçirmek için gidebilirsiniz. Kartalkaya’a yakın hafta sonu tatil bölgeleri ile ailecek kaçamak yapabilirsiniz. Ankara, İstanbul, Bursa, Yalova, İzmit ve Eskişehir gibi kentlerde oturuyorsanız Marmara ve Karadeniz’de bulunan bu tatil merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kış Tatil Bölgeleri – Kartalkaya’ya Alternatif Kayak Merkezleri!

Kartalkaya size uzaksa ve kış tatili için kayak merkezi arıyorsanız Uludağ ve Kartepe alternatifiniz olabilir. İstanbul’a yakın tatil yerleri arasında olan kayak merkezlerinde kayak, snowboard ve diğer kış sporlarını gönlünüzce yapabilirsiniz.

Kayak tatil bölgeleri pistlere yakın oldukları için her şey dahil konaklama hizmetlerine sık sık başvuruyorlar. Misafirlerine kapalı havuz, açık büfe restoran, SPA merkezi, kayak hocaları, toplantı ve organizasyon imkanları, her biri konforlu şekilde döşenmiş odalar sunuyorlar.

Hafta sonu tatil bölgeleri arasında Kartalkaya’ya yakın Uludağ ve Kartepe kayak merkezi özellikle öğrenci gruplarını ve kayak ekiplerini ağırlıyor. Ünlü sanatçıların konserlerine ve winterfest organizasyonlarına ev sahipliği yapan kış tatil bölgeleri sömestr ve yeni yılda tıpkı Kartalkaya otelleri gibi dolup taşıyor.

Kış aylarında binlerce kayak tutkununu ağırlayan Türkiye’nin en ünlü kayak merkezleri:

 • Uludağ Otelleri
 • Kartepe Otelleri
 • Kartalkaya Otelleri

Günübirlik tatil yerleri arasında da yer alan kayak merkezlerine turlarla gelebilirsiniz. Tur firmaları sabahın erken saatlerinde hareketle İstanbul ve Ankara gibi yakın yerlerden kayak turu düzenliyorlar.

Popüler Tatil Bölgeleri – Yakın Tatil Yerleri

Kartalkaya’ya yakın günübirlik tatil yerleri ya da hafta sonu tatil bölgeleri arıyorsanız İstanbul ve Bolu gibi yerleri tercih edebilirsiniz. Şehirlerin tarihi yerlerini ve doğal güzelliklerini yakından tanıyabilirsiniz.

Kartalkaya’da tatil yapacaksanız mutlaka Bolu Müzesi, Zafer Kulesi, Seben Kaya Evleri, Akkayalar Travertenleri, Yıldırım Beyazıt Camii, Süleymanpaşa Camii, Saraçhane Camii, Akşemseddin Türbesi, Orta Hamam ve köyleri görmelisiniz.

Kartalkaya’ya Uzak Tatil Yerleri – Denize Girmek İsteyenlere Özel!

Türkiye 4 mevsim farklı güzelliklere sahip bir coğrafya. Sonbaharda sararmış yaprakların muhteşem görüntüsü için Abant, bembeyaz pistlerde kayak yapmak için Kartalkaya, ilkbaharın rengarenk çiçekleri için Karadeniz, yaz güneşinde kavrulmak için Antalya tercih ediliyor. Ülkemizde Kartalkaya gibi tatil bölgeleri kış turizminin gözdesi olurken popüler tatil yerleri ise yaz mevsiminde turist akınına uğruyor.

Ege ve Akdeniz bölgelerinde yer alan popüler tatil bölgesi otelleri, lüks konaklama seçenekleri sunuyor. Deniz manzaralı odaları, açık büfe restoranları, havuzları, her şey dahil hizmetleri, güzellik salonları, spor merkezleri, casinoları, konserleri, sürpriz aktiviteleri, plajları ile mükemmel yaz tatilleri için konuklarını bekliyor.

Hafta sonu tatil yerleri arasında pek yer almayan uzak bölge otelleri:

 • Alaçatı Otelleri
 • Çeşme Otelleri
 • Kıbrıs Otelleri

Günübirlik ya da hafta sonu tatil bölgeleri olarak sayfamızdaki seçeneklerden yararlanabilirsiniz. İstanbul’a yakın tatil yerleri ile uçakla ve otobüsle eğlenceli kaçamaklar yapabilirsiniz. Tatil fırsatlarını kaçırmayın!

Kartalkaya hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake