Kartalkaya Tatil Yorumları – Oteller Hakkındaki Tavsiye ve Şikayetler

Kartalkaya tatil ve otel yorumları, tatile gidenlerin otellerin hizmetleri hakkında tavsiye ve şikayetleri ile otel önerileri.

Orman evi mimarisi ile oluşturulmuş 39 odalı işletmede SPA merkezi ve kapalı havuz bulunmaktadır. Spor salonu ve fitness merkezi de konukların vakit geçirebileceği alanlardan. Odalarda aromaterapi yayıcısı, mobilya, mini bar, banyo malzemeleri ve Wi – Fi bulunmaktadır.

Orman manzaralı restoranı ve Amerikan barı bulunmaktadır. Ayrıca misafirlerine spor salonu, oyun alanı ve kayak odası ile hizmet vermektedir. Panoramik manzarası ile Köroğlu Dağlarının izlenebildiği otel Bolu şehir merkezine yalnızca 6 km uzaklıkta yer almaktadır.

30 odalı küçük bir işletme olan Kartal Otel’de Türk hamamı, Sauna, Oyun salonları, Kapalı yüzme havuzu, Restoran bulunuyor. Kayak takımı kiralama ve özel ders alma imkanı da sunmaktadır. İl merkezine 40 kilometre mesafede bulunur.

Kayak Merkezine 15 dakikalık mesafede yer alan Kartaltepe Butik Otel, konuklarına Saraycık Köyü manzarasının yanında konforlu odalar, doğa sporları imkanı, restoran ve bar seçenekleri sunuyor. Canlı müzik programları ve açık büfe kahvaltı imkanları ile misafirlerini ağırlıyor.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake