Kartalkaya Wellness Merkezleri – SPA Otelleri Tatil Fırsatları

Kış mevsiminde sıcacık havuzlarda yüzmek ve rahatlatıcı masajlar ile yenilenmek isteyenleri Kartalkaya SPA otelleri bekliyor. Kayak sezonu başlar başlamaz dolan Kartalkaya SPA otelleri termal havuzları, hamam ve saunaları, güzellik merkezleri ile dikkat çekiyor. Yaz mevsiminde hizmet vermeyen Kartalkaya otelleri, erken rezervasyon fırsatlarıyla kış aylarını güzelleştiriyor.

SPA otelleri kayak merkezinde bulunduğu için ulaşımı kolay bir tatil lokasyonu oluyor. Sömestr ve yılbaşı tatillerinin değerlendirileceği Kartalkaya SPA oteller sizleri de ağırlamak için can atıyor. Lüks otel kategorisinde yer alan kayak merkezi tesislerinde ailecek konforlu bir spa tatil geçirebilirsiniz. Yerinizi hemen ayırtın!

 

SPA Otel Fırsatları ve Sunulan İmkanlar

Kartalkaya SPA otel işletmeleri 3 – 5 yıldız arasında derecelendirilen kaliteli tesislerdir. Dağ ve pist manzaralı odaları bulunmaktadır. Her şey dahil ve tam pansiyon plus konaklama imkanları sunan Kartalkaya Spa oteller, ısıtmalı havuzlardan fitness uygulamalarına, masaj hizmetlerinden saunalara kadar ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

Kartalkaya SPA otelleri misafirleri için:

 • SPA ve Sağlık Merkezi
 • Kapalı Havuzlar
 • Türk Hamamları
 • Buhar Banyosu
 • Jakuzi
 • Fin Sauna
 • Rus Sauna
 • Macera Duşları
 • Fitness Merkezi
 • Masaj
 • Solaryum
 • Vitamin Bar
 • Aroma ve Hidroterapi
 • Doktor
 • Bakım Bölümü hizmetleri vermektedir.

 

Şehir hayatının koşturmasından ve stresinden uzaklaşarak yenilenmek ve dinlenmek isteyenleri ağırlayan Kartalkaya SPA otel seçenekleri, kayak merkezinin en iyi tesisleri olarak yoğun olarak tercih edilmektedir.

Önerilen Kartalkaya SPA Otelleri – En İyisi Hangisi?

Kartalkaya SPA otelleri, kış mevsiminde tatil yapmak isteyenler ve üniversitelerin kayak gruplarıyla dolup taşar. Yaz aylarında hizmet vermeyen Kartalkaya otelleri, ısıtmalı havuzları ve masaj uygulamalarıyla ailelerin de gözdesidir.

Siz de Kartalkaya’da SPA bulunan bir otelde kalmak isterseniz en beğenilenleri tercih edebilirisiniz. Kayak merkezinde en çok önerilen SPA otelleri:

 

5 adet SPA oteline sahip olan Kartalkaya Kayak Merkezi, sizleri lüks ve konforlu bir atmosferde ağırlar. Kayak pistlerine yakın olan tesisler, açık büfe yemekleriyle damaklarınıza da hitap eder.

Ayrıca Bolu SPA otel seçenekleri de yararlanabileceğiniz konaklama birimleri arasında yer alır. Dilerseniz Bolu’da kalarak kayak yapmak için Kartalkaya’ya gelebilirsiniz. Ancak bu durumun masraflı olacağını unutmayın.

SPA Otel Fiyatları – Kayak Sezonuna Özel Fırsatlar!

Kartalkaya SPA otelleri, kayak sezonundan önce erken rezervasyon fırsatlarıyla bölgeye tatilci çekmeye başlıyor. Kayak merkezinde lüks kategorisinde yer alan spa oteller, güzellik ve fitness merkezlerine sahip olması nedeniyle tatilcilerin bütçelerini biraz zorlayabiliyor.

SPA otel fiyatları 215 – 350 TL arasında değişiyor. SPA otel fiyatları kayak sezonunda artarken bahsettiğimiz gibi erken rezervasyon şansı ile düşürülebiliyor.

Bolu SPA otelleri daha ekonomik olsa da Kartalkaya’ya her gün yolculuk yapmayı gerektireceği için çok da mantıklı olmuyor. Tavsiyemiz Kartalkaya SPA otellerinden yararlanmanız yönünde olacak.

Şehrinizden yapılan otobüs seferleri ya da kendi aracınızla kayak merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kartalkaya’daki her otel SPA hizmeti verdiği için almak istediğiniz hizmete göre otelinizi tercih edebilirsiniz. Fırsatları ve kampanyaları da yakından takip edin.

 

Kartalkaya hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake