Bolu Otelleri – Kayak Merkezine Yakın Konaklama

Kayak merkezlerinin en iyilerinden olan Kartalkaya, konaklama ve aktivite olanakları ile her geçen gün biraz daha ilgi çekmeye devam ediyor. Ancak Bolu otelleri de en az dağ tesisleri kadar iddialı. Kartalkaya şehir otelleri sahip oldukları imkanlarla misafirleri kendine çekmeyi başarıyor.

Doğa ile iç içe konumda kurulmuş, orman ve dağ manzaraları ile konuklarını ağırlayan Kartalkaya şehir otelleri, hem ekonomik hem de merkezi bir yerde tatil yapmak isteyenleri bekliyor. Özellikle termal tesis olarak da hizmet veren Bolu otelleri, şifa dağıtan sularıyla sağlık turizminin de merkezi oluyor.

En Çok Tercih Edilen Kartalkaya Otelleri

Bolu otelleri sizi cezbetmiyorsa Kartalkaya otelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 5 yıldızlı ve her şey dahil Kartalkaya otelleri ile mükemmel kayak tatili yapabilirsiniz. En çok tercih edilen Kartalkaya otelleri:

 

Bolu Otelleri – Sunulan İmkanlar ve Avantajlar

Bolu ve çevre illerdeki otellerin hatta pansiyonların en önemli özelliği bölgenin tarihi dokusunu yaşatmaktır. Ayrıca kentte, kayak merkezinin kalabalık ve gürültüsünün aksine sakinlik ve huzurla karşılaşırsınız. Köyleri gezebilir, yöresel dükkanlardan alışveriş yapabilir, bol bol fotoğraf çekersiniz. Aşçıları ile ünlü Bolu’da geleneksel sofralara oturur, damak ziyafeti çekersiniz.

Ayrıca tarihi mekanlara, milli parklara, doğal alanlara, aktivite merkezlerine daha rahat ulaşım sağlanır kent otellerinden. Bolu otelleri:

• Otogar transferleri,
• Kayak merkezlerine ulaşım,
• Tur imkanları,
• Oda çeşitliliği,
• Aktivite olanakları sunmaktadır. Şehir otellerinde gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz. Tur ve tatil firmalarıyla anlaşarak şehir otellerinde kalırsanız ekonomik fırsatlardan da yararlanmış olursunuz. Ancak unutmayın kış tatilinin tadı dağ tesislerinde yaşanır!

Kartalkaya Şehir Oteli Ücretleri – Bolu Otel Fiyatları

Kartalkaya şehir otel fiyatları, her bütçeye uygun çözümler sunuyor. Termal oteller, pansiyonlar ve butik oteller; sundukları imkanlara ve otelin özelliklerine göre fiyatlarını belirliyorlar. Kartalkaya’nın lüks dağ tesislerini aratmayan imkanlarıyla ilgi gören Bolu otelleri, yılın 365 günü konuklarını ağırlayabiliyor.

Kartalkya Bolu otel fiyatları, otelin konumuna, kayak pistlerine olan uzaklığına, oda sayısına ve özelliklerine, verilen hizmetlere, sezona, istenen ekstralara göre şekilleniyor. Kartalkaya Bolu otel fiyatları 70 – 250 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi ve ideal Kartalkaya otelleri için tatil danışmanlarımız sizlere destek oluyor.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake