Kartalkaya Restoranları – Usta Aşçıların Diyarı!

Kartalkaya restoran seçenekleri kayak merkezine tatil yapmaya gelenlerin yeme içme tercihlerine yön veriyor. Ünlü aşçıların memleketi olan Bolu’da, Kartalkaya manzarasıyla et yemekleri, tatlılar, yöresel lezzetler özenle hazırlanarak servis ediliyor. Kayak merkezinde ve Kartalkaya yolu üzerinde birbirinden lezzetli yemekler hazırlayan Kartalkaya restoranları bulunuyor.

Kartalkaya’da ne yenir, otellerde mi yoksa restoranlarda mı yemek yiyelim diye düşünüyorsanız çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Kartalkaya restoran açısından oldukça zengin bir kayak merkezidir. Her şey dahil ve tam pansiyon plus konaklama hizmeti veren Kartalkaya otelleri, açık büfe restoranlarıyla göz doldurmaktadır.

Kartalkaya yemek yenilecek yerler açısından genellikle oteller  önerilmektedir. Osmanlı mutfağının gelenekleri ile şekillenen şehir yemeklerinden hemen hemen hepsini sunan Kartalkaya restoranları sayesinde:

  • Mengen pilavı
  • Gırma börek
  • Küllü çörek
  • Mudurnu helvası
  • Halışka
  • Kızılcık tarhana çorbası gibi meşhur yemeklerin tadına bakacaksınız.

Padişah sofraları ile dikkat çeken Kartalkaya restoran menülerinde ayrıca dünya mutfaklarından lezzetleri de rahatlıkla bulacaksınız. Çocuklar için fast food lezzetleri de karşınıza çıkacak. Kayak merkezinde bulunan oteller yeme içme hizmetlerini fiyatlarına dahil ederken Kartalkaya yolu üzerindeki mekanlar da oldukça ekonomiktir. İki kişi ortalama 60 – 100 TL arasında yemek yiyebilir.

En Çok Tavsiye Edilen Kartalkaya Restoranları

Kartalkaya’da nerede yemek yenir diye merak edenler için kayak merkezinde ve Kartalkaya yolu üzerinde onlarca seçenek olduğunu söylemiştik. Osmanlı mutfağına özgü et yemeklerini hazırlandığı restoranlar, kendin pişir kendin ye mangal alanları ve kahvaltıcılar en çok tercih edilenlerden.

Kartalkaya otelleri restoranları da kayak merkezinin muhteşem dağ manzaralarına karşı yemek yemek isteyenleri ağırlamaktadır. Açık büfe yemekler Bolulu aşçılar tarafında hazırlanmaktadır.

Kartalkaya Otel Restoranları

Kartalkaya otel restoranları şehir merkezine inmenizi gerektirmeyecek enfes lezzetler hazırlıyor. Konaklama fiyatlarına dahil olarak hizmet veren restoranlarda Kartalkaya yemek kültürünün örneklerini ve dünya mutfaklarından farklı lezzetleri görebilirsiniz. Günübirlik Kartalkaya’a geldiyseniz Kartalkaya restoran fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 2 kişi 100 TL’den başlayan fırsatlarla açık büfe yemeklerden yararlanabilirsiniz. En çok tercih edilen Kartalkaya otel restoranları ise şunlar:

 

Kartalkaya Restoranları  – Kent Merkezindeki İşletmeler

Kartalkaya restoran ve kahvaltı mekanları yemyeşil Bolu’nun bereketli doğasının sunduğu organik sebzelerle tadına doyulmaz yemekler hazırlıyor. Kayak merkezi yolu üzerinde yer alan Kartalkaya restoranları kebaplardan, zeytinyağlılara kadar çeşit çeşit lezzetler sunuyor.

Saraycık Göl Evi

Adres: Kartalkaya yolu 22. Km Saraycık Yaylası

Tel: 0374 218 90 12

 

Köroğlu Konağı

Adres: Bolu Kartalkaya yolu Sarıalan Mevkii

Tel: 0374 218 90 08

 

Özcan Dağ Evi ve Alabalık- Et Mangal

Adres: Kartalkaya Yolu Üzeri Sarı Alan Yayla Mevkii

Tel: 0374 218 90 81

 

Biber Restaurant

Adres: Beşkavaklar Mah. Hastane Bulv. Gazi Sitesi B1 Blok No:1 D:2 Bolu Merkez/ BOLU.

Tel: 0374 275 33 99

Web: www.biber.web.tr

 

Bitur Restaurant

Adres: İzzet Baysal Cad. Belediye Meydanı No:93/C BOLU.

Tel: 0374 212 56 16

Web: www.biturrestaurant.com

 

Abant Gökdere Restaurant

Adres: Abant Yolu 4. Km, BOLU.

Tel: 0374 225 32 01

Web: www.abantgokdere.com.tr

 

Bol Aş Lokantası

Adres: İhsaniye Mah. İsmet Paşa Cad. No:42, BOLU

Tel: 0374 215 55 34

 

Müdür Restaurant

Adres: Dörtyol Mevki Zonguldak Cad. Mengen Merkez/ BOLU

Tel: 0374 356 10 70

 

  1. Boyut Osmanlı Sofrası

Adres: Postane Cad. Okul Sok. No:11 D:1-2 BOLU

Tel: 0374 217 80 70

Web: www.osmanlisofrasibolu.com

 

Köroğlu Sofrası

Adres: Büyük Cami Mah. Bakırcılar Sok. No:1 BOLU

Tel: 0374 212 80 01

Web: www.koroglusofrasi.com

 

Gonca Restaurant

Adres: Aktaş Mah. Öney Sok. BOLU

Tel: 0374 215 84 92

 

Bizim Çiftlik Restaurant

Adres: D-100 Karayolu Üzeri Paşaköy Mevkii

Tel: 0374 274 14 15

 

Filiz Makarna Restaurant

Adres: Filiz Makarna Fabrikası D-100 Karayolu Bolu-Ankara 7. km

Tel: 0374 243 93 94

Web: www.filizrestaurantbolu.com

 

Şöhret Restaurant

Adres: İzzet Baysal Cad. No: 82 Merkez/ Bolu

Tel: 0374 215 98 33

 

Ömür Restaurant

Adres: Hitit Pasajı 100, Bolu

Tel: 0374 212 26 91

 

Mercan Restaurant

Adres: İzzet Baysal Cad. 14/B Merkez/ Bolu

Tel: 0374 215 12 07

Kartalkaya restoran seçenekleri, Bolu’nun ünlü yemeklerinin yanında kendilerine özgü lezzetleriyle misafirlerini her mevsim Kartalkaya’a bekliyor. Yöresel lezzetlerden dünya yemeklerine kadar farklı menüler hazırlanıyor.

Kartalkaya Restoran Fiyatları – Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Kartalkaya restaurant fiyatları, restoranın otel bünyesinde yer alıp almamasına, kayak merkezine uzaklığına, pistlere yakınlığına ve menü içeriklerine göre değişmektedir. Kartalkaya kayak merkezi otel restoranları konaklama dahilinde ücretsiz yeme içme hizmeti verirken yol üzerindeki Kartalkaya restoranları da ekonomik ücretleriyle bütçenizi zorlamamaktadır.

Kartalkaya restoran fiyatları kişi başı 60 – 100 TL arasında değişmektedir. Kebapçılar, et lokantaları ve ev yemekleri yapan yerlerde gönül rahatlığıyla ailecek yemek yeme imkanınız vardır.

Kartalkaya’da yemek yenilecek yerler ve restoran seçenekleri geniş olduğu için, damak zevkinize uygun restoran bulabilirsiniz. Pist manzaraları eşliğinde keyifli sohbetler edebilirsiniz. Sıcak şarapları deneyebilir, yorgunluk kahvenizi restoranlarda içebilirsiniz.

 

Kartalkaya hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake