Erken Rezervasyon İmkanları – Sömestr İndirimleri

Kartalkaya otel fiyatları, her bütçeye uygun çözümler sunuyor. 3 – 5 yıldız arasında değerlendirilen Kartalkaya otelleri, sundukları imkanlara ve otelin özelliklerine göre fiyatlarını belirliyorlar. Tatilciler Kartalkaya’da sezon yoğunluğuna göre lüks otellerde, butik otel ve pansiyonlarda, dağ evlerinde ve bungalovlarda konaklayabiliyor.

Son 40 yıldır ülkemizin en önemli kayak merkezlerinden biri olan ve kış tatillerinin gözdesi olan Kartalkaya’da kaliteli otellerde kalmak için sezon başlarken hazırlanan erken rezervasyon kampanyalarını kaçırmayın. Sayfamızda yer alan Kartalkaya otel fiyatları ile bütçenize uygun konaklamayı seçin ve odanızı hemen ayırtın…

Kartalkaya’da Lüks Otel Fiyatları – Rahatına Düşkün Olanlara Özel…

Kartalkaya lüks oteller açısından oldukça zengin. Kartalkaya otelleri arasında kayak merkezi içindeki tüm otelleri lüks olarak gösterebiliriz. 50 – 200 odalı Kartalkaya lüks oteller SPA merkezi, kayak okulları, kayak eğitmenleri, spor salonları, toplantı salonları, masaj odaları, kayak mağazaları, açık ve kapalı restoranlar, hamam, havuz ve sauna vb. hizmetler sunduğu için fiyatları yüksek olmaktadır.

Kartalkaya lüks otel fiyatları, kişi başı gecelik 215 – 350 TL arasında değişmektedir. Kartalkaya lüks otel fiyatları erken rezervasyonlarla düşürülmektedir.

Kartalkaya lüks otel fiyatları aynı zamanda otelin piste ne kadar yakın olduğundan da etkilenmektedir. Kayak tutkunları genellikle tercihlerini lüks otellerden yana kullanmaktadır.

Kartalkaya’da 5 Yıldızlı Otel Fiyatları – Erken Rezervasyon Fırsatları

Kartalkaya 5 yıldızlı oteller misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını otel içerisinde karşılamaktadırlar. Kayak ekipmanları ve eğitimi, toplantı ve düğün organizasyonları, tur aktiviteleri, yanında jakuzili odalar, VIP hizmetler, transfer hizmetleri, SPA ve fitness merkezleri sunan Kartalkaya 5 yıldızlı otel fiyatları diğerlerine oranla yüksektir.

İmkanları geniş olduğu için Kartalkaya 5 yıldızlı otel fiyatları 250 – 400 TL arasında değişiyor. Kartalkaya 5 yıldızlı otel fiyatları erken rezervasyon imkanları ile düşürülebiliyor. Birkaç ay öncesinden yerini ayırtanlar yoğun dönemde bütçesini rahatlatmış oluyor.

Kartalkaya Butik Otel Fiyatları – 200 TL’den Başlayan Fırsatlar!

Kartalkaya’da bulunan 2 butik otel kayak severlere alternatif bir tatil seçeneği sunuyor. Az odalı şirin Kartalkaya butik otelleri kendinizi evinizde hissetmenizi ve ailenizle daha rahat anlar geçirmenizi sağlıyor.

Kartalkaya butik otel fiyatları, işletmenin konumuna, oda sayısına ve özelliklerine, verilen hizmetlere, sezona, istenen ekstralara göre şekilleniyor. Kartalkaya butik otel fiyatları 200 – 300 TL arasında değişiyor.

Kartalkaya’da Pansiyon Fiyatları – 100 TL’ye Konforlu Odalar!

Kartalkaya Kayak Merkezi’nde, pistlerin olduğu bölgede Kartalkaya pansiyonları olarak nitelendirebileceğimiz bir konaklama seçeneğiniz yok. Kartalkaya yolu üzerinde ve Bolu’ya yakın pansiyonlar konaklama seçeneğiniz olabilir.

Pansiyon kategorisinde değerlendireceğimiz kayak merkezinin ekonomik otelleri de mütevazi görüntüleri ve konforlu odaları ile konaklama alternatifiniz olabilir. Kartalkaya pansiyon fiyatları, genel olarak 100 – 150 TL arasında değişmektedir. Kartalkaya pansiyon fiyatları bölgedeki lüks otel fiyatlarına göre oldukça avantaj sağlamaktadır.

 

Kartalkaya Bungalov Evleri Fiyatları – Doğa Tutkunlarına Özel!

Kartalkaya bungalov evler de dağ evleri gibi kalabalık konaklamalar, arkadaş grupları ve aileler için uygundur. Oda, banyo, mutfak ve balkon gibi alanlardan oluşan Kartalkaya bungalov evler, kayak merkezlerine yakın ve manzaralıdır. Kartalkaya bungalov evleri fiyatları, 150 – 300 TL arasında değişmektedir.

Doğa tutkunları ve aileler için gözlerden uzak tatil yapma imkanını veren Kartalkaya bungalov evler, 4 – 5 kişi konaklamalarda ekonomik olmaktadır. Yılbaşı ve sömestr tatillerinde yüksek rakamlara ulaşan Kartalkaya bungalov evleri fiyatları erken rezervasyon dönemlerinde düşürülmektedir.

Kartalkaya Dağ Evi Fiyatları – Pist Manzaralı Evler!

Kartalkaya dağ evi fiyatları; tesisin imkanlarına, konuklara sunulan hizmetlere, dağ evlerinin pistlere yakınlığına, konaklama seçeneklerine göre değişmektedir. Kartalkaya otel fiyatları arkadaş grupları ve aileler için oldukça ekonomiktir. Kartalkaya dağ evi fiyatları, gecelik kişi başı 100 – 350 TL arasında değişmektedir.

Erken rezervasyon yaptırıldığında diğer oteller gibi Kartalkaya dağ evi fiyatları da düşüş göstermektedir. Uygun konaklama fiyatlarıyla doğa ile iç içe, eğlence ve macera dolu bir tatil dağ evi konuklarını bekliyor!

Kartalkaya otel fiyatları, kış mevsiminde kayak sezonu başlar başlamaz artıyor. Bu nedenle erken rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Eğer mütevazi hizmetler arıyorsanız şehir merkezinde kalabilirsiniz. Ancak her şey dahil oteller ilginizi çekiyorsa kayak merkezinin 4 – 5 yıldızlı otellerinde kalabilirsiniz. Kayak tatilinizde nasıl bir hizmet bekliyorsanız seçiminizi ona göre yapmalısınız.

Kartalkaya otel fiyatları ve fırsatları için bizleri arayın…

 

Kartalkaya hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake