• Elif Kaya
  Cevapla

  Arkadaşlarımın tavsiyesiyle kış tatilimi bu otelde geçirmiştim ve hiç pişman olmadım. Harika bir manzarası var ayrıca restoranındaki lezzetleri herkesin tatması lazım harika lezzetler var. Masaj, Türk Hamamı ve Spa ayrıcalıklarından yararlanarak dinlendirici bir tatil geçirdim. Tabi ki karın merkezine gelip kayak yapmadan dönmedim güzel bir tatildi.

 • Canan Güneş
  Cevapla

  Kayak yapmak için bu otelden daha iyisi olamaz. Otelin içinde bulunan imkânlarla dinlenip harika bir gün geçirmek için kayak yapmaya çıkmıştık ve eğlenceli bir gün geçirmiştik. İyi ki gelmişim dediğim bir tatil oldu tekrar gelmek istiyorum. Herkese tavsiye ettik belki de sömestrde arkadaşlarımızla birlikte tekrar gelebiliriz.

 • Atakan Tok
  Cevapla

  Otelin resimlerini gördüm ve evlilik yıldönümü için buradan daha güzel bir otel olamayacağını düşündüm. Eşimle birlikte güzel bir yıldönümü tatili geçirmek için bu oteli tercih edeceğim. Farklı bir yıldönümü kutlaması olacak ve bu otelde güzel bir tatil geçireceğiz.

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartalkaya Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartalkaya Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake