• Ayşe Leyla Neşe
  Cevapla

  Oteliniz gerçekten harika. Manzarası özellikle beni cezbeden şey oldu. Yemekleri ve personelin ilgisi de şahane. Herkese buraya gelmesini tavsiye ederim.

 • Mustafa Hamil
  Cevapla

  Kartaltepe Otel çok güzel bir yerde yer alıyor. 2 haftamızı burada geçirdik. Kayak merkezine yakın olması iyi oldu. Çocuklarla birlikte hep kayak merkezine gittik. Bizi güzel ağırladılar. Her şey için teşekkürler.

 • Şeyda Yaşar
  Cevapla

  Arkadaşlarımızla kaldığımız Kartaltepe Otel’den oldukça memnun kaldık. Sürekli kayak pistlerinde olsak da sabahları yaptığımız kahvaltının tadı hala damağımda. Herkese tavsiye ederim.

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartalkaya Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartalkaya Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake