• Ceren Kalender
  Cevapla

  Ben kayak yapmaya çok meraklıyım ve kış tatillerini iple çekiyorum ve yine kayak yapmak için Kartalkaya’ya gitmiştim. Kaldığım otel konforluydu odaları çok güzeldi. Dinlenip kayak yapmak ve kayaktan sonra geri dönüp dinlenmek için ideal bir otel.

 • Asya Atak
  Cevapla

  Kuzenlerimle birlikte sınavlardan sonra tatile çıkmaya karar verdik. Kış tatili için nereye gidebiliriz diye kime sorsak bize Kartalkaya’yı önerdiler. Biz de nerede kalabiliriz diye araştırmalara başladık ve bu oteli gördüm. Odaları çok hoşuma gitti ayrıca kayak pistleri de çok güzel bu yüzden bu sene kış tatilimizi burada geçireceğiz.

 • Yalçın Demir
  Cevapla

  Geçen sene tatilimizi bu otelde geçirdik. İzmir’den kaçıp Kartalkaya’ya geldik geldiğimize de değmiş çünkü hem kayak pistleri hem otel odaları tatil için idealdi. İzmir’e dönmeden önce dinlenmek için odalar harikaydı. Döndüğümüzde yoğun hayatımıza hazırdık.

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartalkaya Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartalkaya Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake