Bembeyaz Kar Manzaralarına Karşı Sıcacık Havuzlar!

Kartalkaya kayak merkezine geldiniz diye sadece kayak yapacağınızı düşünmeyin. Kartalkaya havuzlu oteller sayesinde dışarısı buz gibi olsa da sizler sıcacık havuzlarda yüzebileceksiniz.

Kartalkaya, Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden biri olarak kış aylarında yoğun talep gördüğü için oteller hizmetlerini genişletiyorlar. Restoranlardan kapalı havuzlara kadar konuklarına kullanım alanları sunuyorlar. Kartalkaya havuzlu oteller ise en çok tercih edilen tesisler olarak dikkat çekiyor.

Kapalı havuzları ile tatilcilere yüzmenin keyfini ve ayrıcalığını yaşatan Kartalkaya otelleri, kış tatillerini lüks hale getiriyor. Yerli ve yabancı turistleri, üniversitelerin kayak gruplarını, sömestr tatili yapmaya gelmiş aileleri ağırlayan Kartalkaya havuzlu oteller, ısıtmalı olduğu için kış aylarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kış mevsiminde yüzmenin ayrıcalığına kavuşmak isteyenleri Kartalkaya havuzlu otel avantajları bekliyor…

En Çok Tercih Edilen Kartalkaya Havuzlu Oteller

Kartalkaya havuzlu oteller, kış mevsiminde hasret kalınan yüzme aktivitelerini yapmaya olanak tanımaktadır. Deniz ve havuz tutkunları kayak merkezinin havuzlu otelleri sayesinde tertemiz ve sıcak sularda yüzme şansına kavuşurlar.

Dışarıda lapa lapa kar yağarken tatilcilerin sıcak havuzlarda yüzdüğü, en çok tercih edilen Kartalkaya havuzlu oteller:

 • Grand Kartal Otel
 • Kartalkaya Golden Key Otel
 • Dorukkaya Ski & Mountain Otel
 • Kartal Otel
 • Kaya Palazzo Otel

Kartalkaya havuzlu otel konforundan yararlanarak lüks bir tatil yapabilirsiniz. Kış mevsimini daha renkli hale getirebilir, tatil süresince hiç sıkılmazsınız.

Havuzlu Otellerin Avantajları – Konforun Keyfi

Karlı pistlerde kayak yaptıktan sonra sıcak havuzlarda dinlenmeyi kim istemez? Yılbaşı, sömestr ve sevgililer günü tatillerinin gözdesi Kartalkaya havuzlu oteller, bu isteğinizi hemen karşılıyor.

Havuzlu otellerde kaldığınızda:

 • Dilediğiniz her an yüzebilirsiniz.
 • Düzenlenen havuz etkinliklerine katılabilirsiniz.
 • Gün boyu sunulan sıcak ve soğuk içecek servisinden yararlanabilirsiniz.
 • Havuz partilerine katılabilirsiniz.
 • Kalabalık tatil bölgelerinin dezavantajını yaşamazsınız.
 • Dışarısı soğukken kendinizi sıcak sulara bırakabilirsiniz.

Kartalkaya havuzlu oteller aynı zamanda SPA merkezleri, sauna, hamam, masaj salonları gibi rahatlatıcı uygulamalarla hizmet verdikleri için her an konforu yaşamanızı sağlayacaktır. Pist manzaralı açık büfe restoranlarıyla da bol bol yüzdükten sonra enerji depolamanızı sağlamaktadır.

Kartalkaya Havuzlu Otel Fiyatları – Kaçırılmayacak Erken Rezervasyon Fırsatları!

Kartalkaya otelleri sömestr tatili, yılbaşı ve sevgililer günü kaçamaklarının adresi olurken en çok tercih edilen oteller arasında havuzlu tesisler ilk sıralarda yer alıyor. Kartalkaya havuzlu otel fiyatları ise kişi sayısına, konaklama şekline, istenen ekstra hizmetlere ve oda tipine göre belirleniyor.

Kartalkaya havuzlu oteller her şey dahil ve tam pansiyon plus hizmet verdikleri için kayak merkezindeki diğer otellere göre daha yüksek oda fiyatları isteyebiliyor.

Detaylı bilgi ve ideal Kartalkaya otelleri için tatil danışmanlarımız sizlere destek oluyor.

 

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake