• Can Ateş
  Cevapla

  Sömestr tatili için ailemin hediyesi bu otelde tatil yapmak oldu. Okulun stresinden uzakta güzel manzara eşliğinde bir tatil geçirdik. Kayak yaptık kardeşimle ve benim için eğlenceli bir anı oldu. Ayrıca Bolu mutfağının lezzetlerini de denedim ve tadı damağımda kaldı. Oteli çok beğendim harika bir tatil oldu.

 • Zeliha Gezer
  Cevapla

  En sonunda Kartalkaya’da tatil yapma fırsatı bulabildim çok güzel bir yerdi ve kaldığım otelde harikaydı Grand Kartal içinde bulunan birçok ayrıcalık bize güzel bir tatil verdi. Ankara’da yaşıyorum ve yoğun bir hayatım var Mini Spaya giderek bütün yorgunluğumu attım Ankara’ya geri döndüğümde enerjim yerindeydi.

 • Enes Güzel
  Cevapla

  Daha önce hiç Kartalkaya’da bulunmadım bu sene tatil için gitmek istiyorum. Yorumlar ve sitelerden okuduğum kadarıyla bu otel bana güzel bir tatil verecek. Bu sene pişman olmayacağımı düşünerek bu otelde tatil yapacağım.

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartalkaya Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartalkaya Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake