• Hande Yağmur
  Cevapla

  Otelin manzarasına hayran kaldım. Sıcacık odadan dışarıyı saatlerce seyredebilirdim. Kayak yapmak için otelin bize sunduğu imkânlar harikaydı. Restoranlarında yediğim yemekler çok güzeldi herkese tavsiye ediyorum geri dönmek istemedim.

 • Ferman Akyüz
  Cevapla

  Sömestrde ailemle birlikte Kartalkaya’ya gitmeye karar verdik. Otel araştırmasına girdik bu otel konforlu görünüyor odalarını çok beğendim. Aile odası çok güzel ayrıca kayak için imkânları da uygun burayı tercih edebiliriz.

 • Cem Aygün
  Cevapla

  Tatilimi arkadaşlarımla birlikte burada geçirmiştim. Odanın manzarası harikaydı restoranlarındaki yemekler nefisti ve otelin kayak avantajlarını çok beğendim bir daha ki tatilde tekrar gelmeyi düşünüyorum.

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartalkaya Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartalkaya Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake