• Cansu Kara
  Cevapla

  Dorukkaya Ski and Mountain otel tatil için ideal Ankara’dan yakın bir yere tatile gitmek için otel araştırırken burayı bulduk ve pişman olmadık. Her türlü imkânı bize sundu tatil dönüşü bütün arkadaşlarımıza tavsiye ettik. Başka bir tatilde tercih etmeyi düşünüyoruz.

 • Emre Gün
  Cevapla

  Kış tatili için bu oteli tercih etmeyi düşünüyorum araştırmalarım ve çevremdekilerin bana anlattıkları çok meraklandırdı. Yoğun iş hayatının ardından İstanbul’dan kaçış için bundan daha iyi bir şans olamayacağını düşünüyorum.

 • Ebru Tan
  Cevapla

  Restoranında çok güzel lezzetler tatmıştım ve havuzu harikaydı ayrıca Türk Hamamına gidip biraz rahatlamıştım. Muhteşem bir tatil geçirdim. Odamdan manzarayı seyretmek ve daha sonra o manzaranın içinde kayak yapmak çok eğlenceliydi.

 • Dilan şimşek
  Cevapla

  Ben iki gün kaldım ve çok memnun oldum otelde emeği geçen herkese teşekkür ederim cok iyi günlerdi özelikle kat şefi cezmi argona cok teşekkür ederiz bizi cok iyi ağırladi ve restoranda çalışan garson Argon beye teşekkür ederim.. yine geleceğim

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartalkaya Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartalkaya Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake