Kartalkaya Butik Otel Rehberi – Ekonomik Tatil Fırsatları

Bolu kent merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta olan Kartalkaya kayak merkezinde genellikle 3 – 5 yıldız arasında değerlendirilen 6 otel ilgi görüyor. Ancak bu otelleri tercih etmeyecek olanlar Kartalkaya butik otel seçeneklerini gözden geçiriyor.

Mütevazi konaklama imkanları veren Kartalkaya butik oteller yanında lüks tesisler her şey dahil ve tam pansiyon plus hizmet verdiği için kayak tutkunları genellikle dağ otellerini tercih ediyorlar. Ancak siz kayak merkezi dışında ancak yakın bölgede yer alan butik otellerden yararlanmak isterseniz ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Bolu’da butik otel bulma şansınız daha fazla olsa da Kartalkaya butik otelleri ile ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz. Bolu butik oteller, kayak merkezine nazaran düşük oda fiyatlarıyla tatil yapmanızı sağlarlar.

Kartalkaya Butik Oteller ve Sunulan İmkanlar

Kartalkaya butik oteller, Kartalkaya kayak merkezine 20 – 30 km uzaklıkta, ağaçlarla çevrili alanlarda ve Bolu merkezinde yer almaktadır. Kayak merkezinin kalabalığı ve yoğunluğu ile uğraşmak istemeyenler Kartalkaya butik otel alternatiflerini değerlendirebilirler. 4 – 5 yıldızlı otel hizmetleri sunmasa da temiz odalar ve geniş bahçelerle tatilcileri ağırlayan Kartalkaya butik otelleri, sevgililer günü ve yılbaşı gibi özel günler için de kayak merkezinin alternatifi olmaktadır.

Kartalkaya ve Bolu butik otel seçenekleri az olsa da bölgeye gelen tatilciler için yeterli olacaktır. Kayak merkezine en yakın ve butik oteller arasında en çok tercih edilenler ise şunlardır:

 • Villa Neva
 • Kartaltepe Boutique Hotel

Hafta sonu tatilleri için hem ekonomik hem de merkezi konaklama birimi arayanlara önereceğimiz Bolu Kartalkaya butik oteller, kayak merkezine de kolaylıkla ulaşılacak bir lokasyondadır. 10 – 30 oda kapasiteli Kartalkaya butik oteller, alacarte restoran ve oda servisi hizmetleri de vermektedir. Kartalkaya dağ otellerini aratmayan butik oteller:

 • Merkezi ısıtma sistemi
 • Restoran
 • Bar
 • Hamam
 • 24 saat sıcak su
 • TV
 • Minibar
 • Oda temizliği
 • Çamaşırhane
 • Kablosuz internet
 • Uydu yayını
 • Ütü hizmetleri sunmaktadır

 

Kartalkaya butik oteller kayak merkezlerinin hareketliliğini aratmayan imkanları, kayak turları ve eğlence organizasyonlarıyla sizleri de Kartaltepe’ye beklemektedir.

Kartalkaya Butik Otel Fiyatları – Her Bütçeye Uygun Konaklama

Kartalkaya butik otel fiyatları, kayak merkezinin 4 – 5 yıldızlı otellerinin fiyatlarına oranla daha ekonomiktir. Kayak merkezi otelleri gecelik 215 TL’den başlayan oda fiyatları talep ederken Kartalkaya butik otel fiyatları 90 – 150 TL arasında değişmektedir.

Bolu butik otel fiyatları ise Kartalkaya yakınlarındaki butik otellere göre daha ekonomiktir. Kayak merkezinden uzaklaşıldıkça fiyatların düştüğü görülür. Bolu butik oteller, sahip oldukları imkanlara, sundukları hizmetlere, kayak merkezine, doğal ve tarihi miraslara yakınlıklarına, oda seçeneklerine ve istenen ekstra hizmetlere göre otel fiyatlarını belirlemektedirler.

Kartalkaya ve Bolu butik oteller için yerinizi kayak sezonundan en az 1 ay önce ayırtmanız mantıklı olacaktır. Kayak pistlerinin kayak yapmak için uygun özelliklere kavuşmasıyla birlikte pistler ve oteller dolacaktır. Yerinizi şimdiden ayırtın.

Bolu Butik Oteller – Kayak Merkezine Alternatif Tatil Seçenekleri

Kartalkaya’da butik otel bulamayanlar Bolu’daki butik otellerden rahatlıkla yararlanabilirler. Hem şehir hem de kayak merkezine yakın olan Bolu otelleri, hizmetleriyle dağ otellerini aratmamaktadır.

Kısa tatilleriniz ve hafta sonu kaçamaklarınız için Bolu butik otelleri tercih edebilirsiniz, bütçenizi zorlamanıza hiç gerek yok. Kayak merkezine yakın butik otelleri seçerek konforlu bir tatil yapabilir, dilediğiniz an pistlerin yolunu tutabilirsiniz.

Kartalkaya hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartalkaya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kartalkaya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake